29. 3. 2024

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Časopis Rescue Report ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem ČR, Policií ČR, Letištěm Praha Letňany a Městskou částí Praha – Letňany pořádali děkovný koncert pro všechny, kteří pomáhali při záchraně životů, ochraně zdraví a majetku spoluobčanů při povodních v červnu 2013.

Koncert Povodně 2013 se uskutečnil v úterý 1. října od 17:00 v areálu Letiště Praha Letňany. V průběhu koncertu vystoupili: skupina Čechomor, Vašo Patejdl s kapelou, Petr Bende, Walda Gang, Monika Agrebi a The Apples.

Ještě před začátkem koncertu i během něj si návštěvníci mohli prohlédnout nejmodernější techniku, která byla zakoupena ze strukturálních fondů Evropské unie. Tato technika byla hasičům slavnostně předána do užívání,přestože již některá při povodních zasahovala.

Cesta autobusem s SDH Sloupno

Cesta autobusem s SDH Sloupno

Automobil pro potápěčskou skupinu se systémem pro zásah v kontaminovaných vodách

Automobil pro potápěčskou skupinu se systémem pro zásah v kontaminovaných vodách