24. 4. 2024

zata

Bude oblačno až zataženo, na jihu místy déšť. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Dne 13. 09. 2018 v 16:38:08 hod.

POŽÁR PRŮMYSL  Králíky

CAS 32 - T148  PHK 931,  Bývalý prasečák

Husmn P., Ludvík P., Zubzanda M., Frydrych V., Pusbach T., Trutnovský O., Urban T.

Celkem sedm jednotek požární ochrany vyjelo k nahlášenému požáru v areálu bioplynové stanice v Králíkách. Průzkumem na místě zásahu hasiči zjistili, že došlo k zahoření papírových obalů v hale a následnému poškození kompresoru. Požár způsobil škodu asi 15 tisíc korun, přičemž byly díky včasnému zásahu uchráněny hodnoty ve výši 15 milionů korun.

Příčina požáru je předmětem vyšetřování. Na místo byli povoláni profesionální hasiči ze stanice Nový Bydžov i z centrální hradecké stanice a dále jednotky SDH Nový Bydžov, Skřivany, Smidary, Králíky a Nechanice.

KrálíkyKrálíkyKrálíkyKrálíkyKrálíkyKrálíkyKrálíkyKrálíky