28. 3. 2024

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Dne 4. 4. 2019 v 16: 59: 37 hod

POŽÁR NÍZKÉ Nový Bydžov Chudonice Kollarova 118

CAS 32  - T148   PHK 931

Husman P., Ludvik P., Frydrych V., Petera R., Trutnovský O., Vávra M., Trutnovský J., Poddaný V., Tomášková M., Urban T.

Nový Bydžov – požár – 16:59 hodin
Tři jednotky požární ochrany byly zalarmovány kvůli nahlášenému požáru zahradního domku v části Chudonice, Kollárově ulici. V blízkosti hořícího objektu se nacházely další budovy, které se jednotky snažily před rozšířením požáru uchránit. Podle informací, které měli hasiči k dispozici, se v hořícím domku nikdo nenacházel, událost se skutečně obešla bez zranění osob. Dalšímu šíření požáru se hasičům podařilo zabránit v 17:21 hod. a likvidaci ohlásil velitel zásahu v 18:53 hod. Příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování. Plameny zahradní domek zcela pohltily, škoda byla předběžně vyčíslena na 220 tisíc korun, přičemž se podařilo uchránit hodnoty ve výši 300 tisíc korun. Na místě zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči z Nového Bydžova a dále také dobrovolná jednotka z obce Skřivany.

NBNBNB