28. 2. 2021

obl

Bude polojasno až oblačno, během dne až skoro jasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Dne 2. 9. 2020  v 7:10 hod

POŽÁR NÍZKÉ  Hoří dřevníky Nový Bydžov Na Staré Cidlině 638

CAS 32 - T148 PHK 931

Zasahovaly:

Ludvík M., Trutnovský J.

V ulici Na Staré Cidlině v Novém Bydžově likvidovali profesionální hasiči z Nového Bydžova a JSDH Nový Bydžov a Skřivany požár větší kůlny. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Jednalo se objekt o velikosti asi 20 × 10 metrů, požár byl už v pokročilejší fázi hoření.Na likvidaci plamenů nasadili hasiči dva C vodní proudy a vysokotlaký proud vody. Požár se podařilo hasičům lokalizovat po 8. hodině. V kůlně bylo uložené dřevo, které musely jednotky následně vyskladňovat.Likvidaci požáru ohlásil velitel zásahu v 08:49 hod. Škoda, kterou oheň způsobil, byla předběžně vyčíslena na 150 tisíc korun, zásahem jednotek se podařilo uchránit hodnoty představující odhadem 250 tisíc korun.

por. Mgr. Martina Götzová
HZS Královéhradec­kého kraje