ONLINE:1
CELKEM:271826

2. 3. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Dne 18. 01. 2019  v  18:36:04

POŽÁR PRŮMYSL Nový Bydžov  Zábědov  Průmyslová 202

DA  12-L1Z  tranzit  PHK 933

Zasahovali:

Husman P., Ludvík M., Ludvík P., Frydrych V., Petera R., Trutnovský J., Trutnovský O., Tomášková M.

Pěti jednotkám hasičů byl vyhlášen požární poplach, vyjely do novobydžovské části Zábědov, kde došlo k zahoření stroje na míchání barvy. Požár byl uhašen v počátku stabilním hasicím zařízením, hasiči následně prostory odvětrali.

Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun, díky rychlému zásahu se podařilo uchránit hodnoty ve výši jednoho milionu korun. Příčina požáru je předmětem vyšetřování. Na místo zásahu byli povoláni profesionální hasiči z Nového Bydžova a jednotky SDH Nový Bydžov, Skřivany, Nechanice a Králíky.

por. Mgr. Martina Götzová
HZS Královéhradec­kého kraje