25. 4. 2024

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 700m srážky sněhové. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Dne 24.02.2022  v  15:05 hod

POŽÁR NÍZKÉ kouř ze sklepa bytovky - 8 bytů - vic nevíme Bytovka Skřivany Nadrážní CAS 32  T - 148 HHK 361

Ludvík P., Frydrych V., Trutnovský O,

Čtyři jednotky hasičů vyjely k požáru sklepních prostor v obci Smidar, jedna osoba skončila v péči zdravotníků

Čtyři jednotky hasičů byly vyslány do Smidar, kde mělo dojít v blízkosti kotle k požáru ve sklepních prostorech v bytovém domě. Hasiči požár rychle lokalizovali a odvětrávali prostory. Likvidaci události ohlásil velitel zásahu před 16. hodinou.

Jedna osoba se zřejmě nadýchala zplodin hoření, do péče si ji převzala zdravotnická záchranná služba. Škoda byla vyčíslena na necelých 30 tisíc korun, uchráněné hodnoty představují asi 200 tisíc korun. Příčinu vzniku požáru zjišťuje vyšetřovatel hasičů.

Na místě zasahovaly profesionální jednotka ze stanice Nový Bydžov a JSDH Smidary, Skřivany, Nový Bydžov.